HafBezObav.cz
19. říjen 2017, 11:53:50 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Obchod Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 11   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Volný pohyb psů na území hl. m. Prahy  (Přečteno 23846 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
HafBO Redakce
Strážný Pes
Třída otevřená
*

Zobrazit profil
« kdy: 04. Srpen 2008, 12:05:12 »

Komentáře k článku "Volný pohyb psů na území hl. m. Prahy".
Zaznamenáno
HafBO
MEZINÁRODNÍ ŠAMPION
Třída otevřená

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 04. Srpen 2008, 12:06:27 »

Hezky pavlo......  Wink
Pěkně jsi dala do kopy....
Zaznamenáno
petraz
Host
« Odpověď #2 kdy: 04. Srpen 2008, 12:07:08 »

Super Pavlí  Wink
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Rusty (13.5.2004) Franco (5.10.2007)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 04. Srpen 2008, 12:16:36 »

Super Pavlí  Wink

Budu ještě průběžně doplňovat info z ostatních SO či MČ - zda mi tedy vůbec někdy někdo odpoví.
Pak to celé zaktualizujeme až bude nová vyhláška. Podle toho co z nich vyleze za moudra.
Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Srpen 2008, 12:41:34 »

Já tam nic nevidim Cry

...už jo Smiley!
« Poslední změna: 04. Srpen 2008, 12:47:41 od radecha » Zaznamenáno

Bláža
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Srpen 2008, 16:33:44 »

Pavlo, zasloužíš pochvalu, dala sis s tím pěknou práci!  Wink Potvrzuji, že městká část Praha 10 nereaguje na dotazy ohledně venčení, volala jsem tam a psala už před měsícem a nic  Sad
Zaznamenáno
Cessy a Koule
Total Ultra Super pes

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 04. Srpen 2008, 21:49:45 »

to MarkétaM a Astio: Hele taky se Vám líbí, jak to máme v Řepích pěkně vymezený Cheesy Teď vůbec nevím, kde můžou být na volno Cheesy
« Poslední změna: 04. Srpen 2008, 21:53:22 od Cessy a Koule » Zaznamenáno

pro  SZ : cessyakoule
greenangel
Host
« Odpověď #7 kdy: 04. Srpen 2008, 22:12:57 »

Jak jsem to tak cetla, tak jsem si jen oddechovala, ze jsem z Prahy pryc a jsem zase vesnicka holka s vesnickejma vorechama.  Grin
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 kdy: 05. Srpen 2008, 06:59:12 »

to MarkétaM a Astio: Hele taky se Vám líbí, jak to máme v Řepích pěkně vymezený Cheesy Teď vůbec nevím, kde můžou být na volno Cheesy

Řepy jsou Praha 17, že? Tam je to jasné, všude na veřejné zeleni nesmí pes na volno.
Zaznamenáno

Evina
Vítěz dne (BOD)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 05. Srpen 2008, 08:30:30 »

Pavli, to je od Tebe moc pěkné, žes to takhle přehledně sepsala. Já mám v práci vyjetou vyhlášku o veřejné zeleni a přiznám se, že jsem se na podobný výcuc taky chystala, ale nebyl čas....
Jinak z názorů těch úředníků se mi líbila reakce toho Vágnera. Zřejmě je to rozumný člověk a možná i pejskař....Píše, že když bude mít pán psa ovladatelného, není potřeba vodítko a náhubek tam, kde to vyloženě nestanoví jiný předpis (např. dopravní). Takhle by to podle mě mělo být. Na vodítku by určitě měli být psi, které páníčci nenaučili poslouchat, neboť pak takový pes může opravdu být v různé míře nebezpečný svému okolí, ale buzerovat povinností vodítka a náhubku i ty, kteří mají psy poslušné a vychované, je sprosťárna. Nárok na volné proběhnutí mají ale všichni psi. Je to zapeklité.... Embarrassed Undecided
Zaznamenáno

Evík
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 06. Srpen 2008, 09:02:53 »

Pavli, to je od Tebe moc pěkné, žes to takhle přehledně sepsala. Já mám v práci vyjetou vyhlášku o veřejné zeleni a přiznám se, že jsem se na podobný výcuc taky chystala, ale nebyl čas....
Jinak z názorů těch úředníků se mi líbila reakce toho Vágnera. Zřejmě je to rozumný člověk a možná i pejskař....Píše, že když bude mít pán psa ovladatelného, není potřeba vodítko a náhubek tam, kde to vyloženě nestanoví jiný předpis (např. dopravní). Takhle by to podle mě mělo být. Na vodítku by určitě měli být psi, které páníčci nenaučili poslouchat, neboť pak takový pes může opravdu být v různé míře nebezpečný svému okolí, ale buzerovat povinností vodítka a náhubku i ty, kteří mají psy poslušné a vychované, je sprosťárna. Nárok na volné proběhnutí mají ale všichni psi. Je to zapeklité.... Embarrassed Undecided

Bohužel se chystá vyhláška zaměřená pouze na volný pohyb psů a myslím, že bude daleko přísnější. No uvidíme co si magistrát na nás na pejskaře vymyslí .......
Zaznamenáno

Marek p.
Host
« Odpověď #11 kdy: 06. Srpen 2008, 09:23:48 »

Už se vidím, jak se hádám s místníma policajtama....Shocked/.

Nevim, beru si to hodně osobně, takže mám pocit, že případné pokuty budou dostávat pouze slušní lidé. Na fetky a bezdomáče, kteří mají psů stejně jako blech, si nikdo netroufne, protože si na nich nic nevezmou....

Já bych dala něco ve smyslu...pokud složíte nějakou zkoušku z poslušnosti, můžete chodit na volno:o) - když už teda takový omezování!!!

Btw - na Řepích je nesmíme pouštět nikde...pozitivní...
Zaznamenáno
Licinnda
Vítěz dne (BOD)

ve dvou se to lépe táhne

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 06. Srpen 2008, 10:03:12 »

Joooo Řepy, jsem mooooc ráda, že jsem jim před rokem řekla po 25 letech života v nich sbohem a už to je rok, co bydlím mimo Prahu, na samotě u lesa, kde mají naši psi mega velikou zahradu.....
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 06. Srpen 2008, 10:24:33 »

Už se vidím, jak se hádám s místníma policajtama....Shocked/.

Nevim, beru si to hodně osobně, takže mám pocit, že případné pokuty budou dostávat pouze slušní lidé. Na fetky a bezdomáče, kteří mají psů stejně jako blech, si nikdo netroufne, protože si na nich nic nevezmou....

Já bych dala něco ve smyslu...pokud složíte nějakou zkoušku z poslušnosti, můžete chodit na volno:o) - když už teda takový omezování!!!

Btw - na Řepích je nesmíme pouštět nikde...pozitivní...

Je to těžký, sama vím, že jsou situace kdy může být i vycvičený pes nebezpečný. Nehledě na to, že třeba ZOPky či ZZO nejsou zase tak vypovídající o poslušnosti psa. Rusty ZOPku má a stejně si netroufnu s ním chodit všude na volno. Spíš bych brala kdyby MČ vymezili velké prostory pro venčení.
Zaznamenáno

Altcha
Třída dorostu
*

Fáti, Šira a Lexy - tři kníračí příšerky

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 06. Srpen 2008, 10:27:15 »

Pavlo, super shrnutí. Ale až na jednu výjimku mne z toho mrazí a je mi skoro do breku. Kdybych měla tu možnost, okamžitě se z Prahy odstěhuju. Bojím se, co vymyslí magistrát za obecná pravedla. Aby to nebylo - ještě horší.  Lips Sealed Cry
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 11   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!