HafBezObav.cz
23. říjen 2019, 01:05:29 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 9   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Čivava  (Přečteno 43885 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Sunshine
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« kdy: 05. Prosinec 2005, 15:00:25 »

Malý pejsci s velkým srdcem!!!
Zaznamenáno
Sunshine
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Prosinec 2005, 15:11:32 »

Ahojky všichni,

chtěla jsem poprosit někoho, kdo má zkušenosti s chovem čivav, jestli by mi nepomohl s odpovědí na mou otázku:

Mam(no... vlastně zatím je u chovatelky) malého rošťáka jménem Maxík, který v 5 týdnech vážil 55 dkg, v 6 týdnech váží 62 dkg. Vůbec nemám představu jak velký v dospělosti asi bude, proto prosím o radu. Věděl by to někdo?Huh??

Predem děkuji za odpověď
Zaznamenáno
Sunshine
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Prosinec 2005, 15:20:59 »

...... na tomto servru nějaký majitel tohoto překrásného plemene??? Pokud ano, hurá do toho a pište Shocked) Budu moc, moc a moc ráda. Zatím papapa
Zaznamenáno
Michaela Weidnerová
Třída mladých
**

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 06. Prosinec 2005, 18:04:55 »

Ahoj Nairo,

nejsem sice chovatelkou čivav, ale základní informace Ti poskytnout mohu. Toto plemeno je považováno za nejmenší na světě. Jeho hmotnost se pohybuje od 500 do 2500g a velikost v rozmezí 15 - 23cm. Původem pochází z Mexika a existuje krátko i dlouhosrstá varianta ve všech barvách a jejich kombinacích. Je velmi inteligentní a bystrý psík, který si i velmi dobře učí. Řadí se mezi společenská plemena.

Přeji Ti hodně radosti se štěňátkem a především šťastnou ruku při výběru chovatele.
Zaznamenáno
irena
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Leden 2006, 16:50:11 »

Citace
Originál vložil Naira

Zdravím. Čivavky chovám, právě jsem na "mateřské", očekáváme štěnda každým dnem. Jak uvádíš váhu štěněte, typovala bych v dospělosti na menšího pejska, nejvýše do 2 kg. Jinak pokud budeš chtít nějaké informace, klidně napiš, ráda poradím, pokud vím. Další můžeš najít na webu - http://civinky.wz.cz
Zaznamenáno
Sunshine
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Leden 2006, 18:27:00 »

Jakpak se mají Vaše čivavátka?
Zaznamenáno
Monika
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Leden 2006, 12:55:54 »

Ahojky, mám doma 2 roky starého pejska a nemůžu pořád najít fenečku na krytí. Jsem z Blanska (20 km od Brna) neměli byste někdo zájem??? Ozvěte se mi na tel: 732 21 89 11. Byla bych moc ráda.
Zaznamenáno
Sunshine
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Leden 2006, 15:24:38 »

Citace
Originál vložil Lenča

Já mám se svým přítelem 2 tyhle překrásné pejsky!Moje teta jich má doma 5 a když jednou mela stenata tak jsem tam pk ni prisla a uvidela jsem ho v tu chvilku jsem vedela ze ho musim mit!Tak jsem ho koupila priteli k narozeninam a ten se jmenuje smudla a po 4 mesicich mela teta zase male a tak jsme se sli pochlubit fotkami naseho šmudli a tam jsme uvideli malinkeho pejska celeho bileho jen ouska ma zlata a ten nas okouzlil tak mame dva!Ten druhy se jmenuje cir!Je tak hezke na ne koukat jak si spolu hraji a dovadi tak moc mi prirostli k srdci ze uz bych bez nich nemohla byt!Aco vy kolik jich mate a jake Napis te budu moc rada pa pa pa

Ahojky Leni,

jakpak se má Šmudlík a Cireček? Chodíte někde na agility? Já mám dlouhosrsté čivavátko Maxíka, je to šílený mazel a taky pěkně zvědavý raubíř Shocked) Koupili jsme si ho s přítelem na začátku prosince k vánocům a dělá nám jenom radost. Taky bych si chtěla časem pořídit ještě jednu, nebo dvě čivavky, ale až Maxík trošku povyroste, dříve ne. Zatím se měj moc a moc pěkně. Papapa Natálie a Maxík
Zaznamenáno
lenka hájková
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. únor 2006, 16:46:19 »

Citace
Originál vložil Lenča

Já mám se svým přítelem 2 tyhle překrásné pejsky!Moje teta jich má doma 5 a když jednou mela stenata tak jsem tam pk ni prisla a uvidela jsem ho v tu chvilku jsem vedela ze ho musim mit!Tak jsem ho koupila priteli k narozeninam a ten se jmenuje smudla a po 4 mesicich mela teta zase male a tak jsme se sli pochlubit fotkami naseho šmudli a tam jsme uvideli malinkeho pejska celeho bileho jen ouska ma zlata a ten nas okouzlil tak mame dva!Ten druhy se jmenuje cir!Je tak hezke na ne koukat jak si spolu hraji a dovadi tak moc mi prirostli k srdci ze uz bych bez nich nemohla byt!Aco vy kolik jich mate a jake Napis te budu moc rada pa pa pa

Ahojky Leni,

jakpak se má Šmudlík a Cireček? Chodíte někde na agility? Já mám dlouhosrsté čivavátko Maxíka, je to šílený mazel a taky pěkně zvědavý raubíř Shocked) Koupili jsme si ho s přítelem na začátku prosince k vánocům a dělá nám jenom radost. Taky bych si chtěla časem pořídit ještě jednu, nebo dvě čivavky, ale až Maxík trošku povyroste, dříve ne. Zatím se měj moc a moc pěkně. Papapa Natálie a Maxík

ahoj Naty jak se má Maxík?Šmudlík a Cir se maji velmi dobre!Co jsou ty agility?Bejt tebou tak si poridim stenatka co nejdriv nez bude Maxik vejkej protoze pak uz je nemusi prijmout!Pa pa a ozve te se pa Lenca
Zaznamenáno
lenka hájková
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. únor 2006, 13:43:11 »

Naty maš e-mail já že bysme si psali přes e-mail to je lepší než tady kdyžtak mi ho sem napiš.Jak se ma Maxik?Tak se ozvy a pa pa Lenča
Zaznamenáno
Sunshine
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. únor 2006, 20:02:08 »

Ahojky Leni,

skvělý nápad Shocked) Můj mail je: NatalieLangrova@seznam.cz Napiš budu moc ráda. Zatím papa

P.S. Napiš mi prosím tě tvůj, ju?

Zaznamenáno
lenka hájková
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 02. Březen 2006, 13:38:57 »

Ahoj Naty můj e-mail je lenca.ha@centrum.cz tak se mi ozvy pa pa a tešim se až napíšeš Pa Lenča
Zaznamenáno
Danka
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Březen 2006, 22:51:57 »

Ahojte, mám doma bielu krátkosrstú čivavku 8 mesačnú. Chcela by som ešte jednu /aby tejto nebolo smutno/.Neviem či mám kúpiť psíka alebo fenku. Radšej by som psa /lebo chcela by som v budúcnosti šteniatka/. Ale bojím sa či si pes neznačkuje byt alebo čo v čase hárania /nemôže mať pokaždýkrát/ štence. Nemáte niekto skúsenosť a neviete mi poradiť či psa alebo fenku?
Zaznamenáno
irena
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 30. Březen 2006, 15:58:55 »

Pokud máte první fenku, volila bych druhou také fenku. Je podstatně jednodušší mít dva pejsánky stejného pohlaví (nebo třeba 5 jako u nás - samé fenky). V období hárání nemusíte hlídat a pokud se rozhodnete k chovu, za vybraným vhodným pejskem si dojedete. Mít doma pár, to je docela fuška při hárání. Hlídali jsme mamince toy pudla a naše čivavka začala hárat - o zábavu bylo postaráno. Mamka na Slovensku, 10 dní jsme to museli vydržet. Pes vyl, škrábal dveře, fenka z něj byla nervózní a neustále po něm vyjížděla, no - děkuji, nechci. Dost chovatelů tvrdí, že se jim fenky špatně spolu snáší, ale myslím, že je to hlavně o výchově. U nás jsem jediným vůdcem smečky já a rozbroje netrpím. Důsledně dodržuji smečkovou hierarchii - při vítání, krmení, odměnách, venčení atd. a ve smečce je klid.
Zaznamenáno
radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Pohlaví: Ženské

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Březen 2008, 11:07:32 »

Tohle je naše Boženka:

Nejčastji k zastižení v těchto pozicích:

Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 9   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!