HafBezObav.cz
18. únor 2020, 15:12:18 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3 ... 7   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Yorkshire terrier  (Přečteno 34010 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« kdy: 13. Leden 2006, 15:48:03 »

Jorky=)
Zaznamenáno
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Leden 2006, 15:48:03 »

Pojdte pokecato těchto super TERIERECH!:)
Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Leden 2006, 21:50:03 »

caj misko, taky ti sem nikdo nepise?? me do beardedk taky ne:o(
Zaznamenáno
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Leden 2006, 16:15:18 »

nee:( CO budeme dělat?Smiley
Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Leden 2006, 16:33:32 »

uděláme někam nálet:o)))))
Zaznamenáno
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Leden 2006, 16:49:44 »

Citace
Originál vložil sardelka

uděláme někam nálet:o)))))

Kam?Cheesy
Zaznamenáno
Adéla Bednářová
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Leden 2006, 17:03:49 »

mno to nevim!!!!
Zaznamenáno
Verča
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Srpen 2006, 12:59:11 »

Máte doma někdo Jorka?Jestli ano napište jak se o něj mám starat a co mu dát naapat..[Smiley]
Zaznamenáno
Michal Lonek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Září 2006, 13:26:12 »

Zdravím,

prosím poraďte, jak postavit ouška mému YT. Je mu přes 6 měsíců a stále nechce postavit natrvalo. Existuje kromě podlepení jiný zůsob? Např fixační sprej a pod?

Nemůže to třeba způsobit, že je vyplašený a je to znamení strachu?

Děkuji za názory....[Smiley]
Zaznamenáno
bmoncab
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. říjen 2006, 10:18:16 »

Ahoj! chceme si poridit pejska, Yt:))) je lepsi z rodiny nebo chovatelske stanice? nevite kde je nejaka ve stredoceskem kraji a kde je na internetu nejaky jejich seznam?dekuji za odpoved
Zaznamenáno
striva
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. říjen 2006, 16:27:25 »

Dotaz jestli z rodiny nebo chovatelské stanice mě pobavil... nejsme zatím ještě tak moc na západě aby se u nás lidi běžně živili chovem psů a třeba měli několik desítek zvířat a k nim personál....I když znám paní co množí jorky bezpapíráky, má dva psy a asi osm fen a valí to co se hárají. Do práce nemusí, každý rok prodá tak kolem 30 štěňat po 8 tisících... a nezdaněných, že ano!!! Některé feny aby dobře rodily jsou hodně přerostlé a jedna už moc jorka nepřipomíná. Kvalita výživy, očkování a ustájení zvířat je všelijaká, ale když je dost hlupáků kteří to za ty peníze berou, tak aspoň mají veterináři kšefty. Takže bych vám radši doporučila si naspořit kolem 15 tisíc na papíráka a zajet se podívat někam na výstavu, kde vám padne jistě nějaký chovatel nebo přímo pejsek do oka. Tu výstavní úpravu srsti pak většinou majitelé nenodržují a všelijak je stříhají. Pak mi ale zůstavá utajeno, proč si radši nevezmou nějakého nešťastníka z útulku... No ale to jsem zas zabředla
Zaznamenáno
misa.sandy
Třída mladých
**

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. říjen 2006, 12:34:36 »

Citace
Originál vložil striva

Dotaz jestli z rodiny nebo chovatelské stanice mě pobavil... nejsme zatím ještě tak moc na západě aby se u nás lidi běžně živili chovem psů a třeba měli několik desítek zvířat a k nim personál....I když znám paní co množí jorky bezpapíráky, má dva psy a asi osm fen a valí to co se hárají. Do práce nemusí, každý rok prodá tak kolem 30 štěňat po 8 tisících... a nezdaněných, že ano!!! Některé feny aby dobře rodily jsou hodně přerostlé a jedna už moc jorka nepřipomíná. Kvalita výživy, očkování a ustájení zvířat je všelijaká, ale když je dost hlupáků kteří to za ty peníze berou, tak aspoň mají veterináři kšefty. Takže bych vám radši doporučila si naspořit kolem 15 tisíc na papíráka a zajet se podívat někam na výstavu, kde vám padne jistě nějaký chovatel nebo přímo pejsek do oka. Tu výstavní úpravu srsti pak většinou majitelé nenodržují a všelijak je stříhají. Pak mi ale zůstavá utajeno, proč si radši nevezmou nějakého nešťastníka z útulku... No ale to jsem zas zabředla

Ahoj, souhlasim se Strivou. Když už pejska, tak s PP a od chovatele.. Sama mám jorka, ale bez PP. A příště už jedině pes s PP.. San má 2 dědičný choroby.. Od mala se bojí (brala sem si jí ve 4 měsících, za strašných podmínek), na to měla zdravotní problémy, takže ta socializace, které se jí nedostalo u "chovatele" byla opravdu pozdě a vypadá to tak jak to vypadá.

S těma ouškama. My sme je jen pouze oholili, z každé strany, a chvíli sme dávali nějaké vitamíny a ouška se do 2. dne postavily.

Striva- jak říkáš s tím stříháním srsti. Tak ti to řeknu. teda aspon podle mě. Sama jorkovou stříhám. proč sem si nevzala nějakýho voříška? Protože se mi jork líbil vzhledem a hlavně povahou..

a hlavně příště to bude s PP...
Zaznamenáno
Radečka
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Duben 2007, 15:29:06 »

Ahoj, přemýšlím o tom, že bych si pořídila Yorkšírka, tak sháním co nejvíce informací.
Koupila jsem si knížku o Yorkšírech a dočetla jsem se, že může zůstat sám doma 2-3 hodiny denně. Já se sice chystám na mateřskou, ale to může ještě trvat,než se to povede a do té doby musím přece chodit do práce  Roll Eyes  Zajímalo by mě, jestli si pejsek na samotu doma zvykne nebo ne. Odcházíme ráno a ve dvě hodiny jsme většinou doma i s přítelem.
Zaznamenáno
greenangel
Host
« Odpověď #13 kdy: 09. Duben 2007, 20:05:34 »

Ahoj, přemýšlím o tom, že bych si pořídila Yorkšírka, tak sháním co nejvíce informací.
Koupila jsem si knížku o Yorkšírech a dočetla jsem se, že může zůstat sám doma 2-3 hodiny denně. Já se sice chystám na mateřskou, ale to může ještě trvat,než se to povede a do té doby musím přece chodit do práce  Roll Eyes  Zajímalo by mě, jestli si pejsek na samotu doma zvykne nebo ne. Odcházíme ráno a ve dvě hodiny jsme většinou doma i s přítelem.

Ahoj, každý pejsek si zvykne být sám. Maximálně ovšem 9-10hod. Víc rozhodně ne. Každý den by měl jít na 3-4 prochajdy. To ovšem v případě, že už je pejsek větší. Když je ještě štěňátko, je rozumné vzít si třeba týden dovolenou a být s ním co nejvíce a naučit ho postupně, že budete na nějaký čas odcházet. Začít třeba několika desítky minutami a pak pár hodinami, než ho najednou nechat doma samotného 8hod. Byl by to pro něj velký šok, když vezmete v potaz, že byl zvyklý 24hod se sourozenci.

Ráda bych vás ovšem upozornila, pokud se chystáte mít miminko, aby jste volbu plemene ještě zvážily. Vzhledem k tomu, že yorkshire není zrovna tiché plemeno. Aby jste se později netrápili tím, že se miminko nebude moc vyspat, protože váš pejsek začně štěkat jakmile se někde jen něco pohne.
Zaznamenáno
Radečka
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Duben 2007, 06:02:38 »

Já s dovolenou počítám a o zvykání pejska na samotu jsem už četla, ale překvapily mě ty tři hodiny. Já mám pružnou pracovní dobu, takže někdy přijedu hodně brzo a někdy později, ale přítel je pravidelně ve 2 doma, takže nejdéle by byl sám těch devět hodin.
Je to s tím štěkáním opravdu tak hrozné? Já jsem se do yorkšírka zamilovala a jiné plemeno nechci, takže buď tenhle nebo nic  Grin  Bohužel nemám žádného známého, že bych zjisila jak moc štěká.

Moc děkuju za odpověď
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 7   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!