HafBezObav.cz
18. Listopad 2019, 23:17:39 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1]   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Proč pes vyje?  (Přečteno 13499 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
HafBO Redakce
Strážný Pes
Třída otevřená
*

Zobrazit profil
« kdy: 22. Leden 2005, 21:22:29 »

Komentáře k článku "Proč pes vyje?".
Zaznamenáno
Eva Němejcová
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Leden 2005, 21:22:29 »

Muj devítiměsíční choďák se vytím projevuje již od prvního dne, co jsem si ho přinesla domů. Za tu dobu, co spolu žijeme jsem se už naučila rozpoznávat širokou škálu různého vytí. Přesně poznám, kdy můj pes vyje proto, že se mu po mně stýská a kdy naopak proto, že brání své teritorium, Když padne tma, pejsa namísto štěkání vyje i když jde kolem plotu cizí osoba či pes. Pokud mohu soudit dle svého psa, myslím, že psi vytí používají víc než štěkání...........Ten náš doslova pějě árie:-)))
Zaznamenáno
olilicek
Třída dorostu
*

Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Září 2010, 15:58:42 »

Já mám velký problém se svým psem Undecided !!! Je to 4tyřletá fenka křížená Kokršpanělem a jezevčíkem  Wink . Vyje v noci, ale i ve dne... a protože bydlíme ve dvoře, tak to jde hodně slyšet Sad . sousedi si chodí stěžovat a my nemůžeme  spát Angry . Já myslím že příčinou jejího vytí je, že se bojí a provokuje nás k tomu abychom ji pustili domů, ale to nemůžeme. Prosím poraďte mi jinak ji budeme muset darovat... mimochodem neměli by jste zájem Huh?
Zaznamenáno
Barushka
Dogus Suprus
*

Ferďásek vocásek

Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Září 2010, 18:26:42 »

Já mám velký problém se svým psem Undecided !!! Je to 4tyřletá fenka křížená Kokršpanělem a jezevčíkem  Wink . Vyje v noci, ale i ve dne... a protože bydlíme ve dvoře, tak to jde hodně slyšet Sad . sousedi si chodí stěžovat a my nemůžeme  spát Angry . Já myslím že příčinou jejího vytí je, že se bojí a provokuje nás k tomu abychom ji pustili domů, ale to nemůžeme. Prosím poraďte mi jinak ji budeme muset darovat... mimochodem neměli by jste zájem Huh?

Roll Eyes
Zaznamenáno

"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
J.Werich
Barush
Total Ultra Super pes

Pohlaví: Ženské

Berry 20.2.2008

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Září 2010, 20:49:14 »

Proc si ji nemuzete vzit domu? Pokud zije na dvore a pres den se ji dostatecne nevenujete, tak se proste nudi...poradne utahat a zkusit ji vzit domu, aspon treba do predsine, kde nic neznici...a resit problem tim, ze dam psa pryc  Lips Sealed Lips Sealed
Zaznamenáno

www.berrycz.webnode.cz

pro SZ barapalkoskova
petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Září 2010, 22:11:30 »

Proc si ji nemuzete vzit domu?

Já většinou nechci nějak rejpat, ale občas musim. Proč? Asi by tam měli špínu a chlupy. Nebo maj astma a udusili by se.
Zaznamenáno
Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 05. Září 2010, 08:33:55 »

Já většinou nechci nějak rejpat, ale občas musim. Proč? Asi by tam měli špínu a chlupy. Nebo maj astma a udusili by se.
Já mám astma též a přesto se mnou spí v posteli...akorát musím mít po ruce vždy inhalátor...já si myslím, že všechno se dá řešit...a když už jednou člověk má psa, tak má udělat vše proto, aby případné problémy vyřešil co nejlíp a ne darováním..
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 05. Září 2010, 21:56:35 »

Tak co se týče vytí u nás,tak já mám nejspíše fenku nadanou na "zpěv"  Grin Vždy když slyší foukací harmoniku začne výt.

http://www.youtube.com/watch?v=OOwL441Qjhc

Taky když jí začnu přímo do ucha říkat vyšším tónem její jméno začne pokňourávat a po chvilce začne výt,nedokážu teda specifikovat jaké to vytí přesně je,nevím zda vyje jen že jako odpovídá na můj vysoký ton v hlase,nebo co to znamená.Mám to též nahrané,ale není to video ke zveřejnění. Lips Sealed
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Září 2010, 08:18:56 »

Tak co se týče vytí u nás,tak já mám nejspíše fenku nadanou na "zpěv"  Grin Vždy když slyší foukací harmoniku začne výt.

http://www.youtube.com/watch?v=OOwL441Qjhc

Taky když jí začnu přímo do ucha říkat vyšším tónem její jméno začne pokňourávat a po chvilce začne výt,nedokážu teda specifikovat jaké to vytí přesně je,nevím zda vyje jen že jako odpovídá na můj vysoký ton v hlase,nebo co to znamená.Mám to též nahrané,ale není to video ke zveřejnění. Lips Sealed

To je dobrý  Cheesy
A proč to druhý neni ke zveřejnění?? Wink

Zaznamenáno

radecha
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Bačice, Kožka a Mordera

Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Září 2010, 08:19:31 »

To je dobrý  Cheesy

Asi ňáká čuňačinka Grin...
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Září 2010, 13:07:08 »

Já mám astma též a přesto se mnou spí v posteli...akorát musím mít po ruce vždy inhalátor...já si myslím, že všechno se dá řešit...a když už jednou člověk má psa, tak má udělat vše proto, aby případné problémy vyřešil co nejlíp a ne darováním..
synátor má taky, denně luxuju, často převlíkám... do postele mu leze taky, a v pohodě, kdyžtak máme připravenej spray...

... jo a my vyjem na hasiče a na smuteční hudbu z místního rozhlasu na chatě...
Zaznamenáno
yndiC
Dogus Suprus Maximus
*

Kerrinka *7.5.2007

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 06. Září 2010, 14:00:17 »

To je dobrý  Cheesy

Mám těch videjí víc,ale tohle je nejpovedenější  Smiley
Jsem tam od pasu nahoru nahá,né celé video,ale jen nějaký úsek kdy ze mě spadl ručník.

Asi ňáká čuňačinka Grin...

Prd čuňačinka.. za koho mě máš já jsme přece slušná holka  Grin
Zaznamenáno

Kvacus
Třída dorostu
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 13. Září 2010, 17:19:03 »

Taky mame doma zpevaka, krasne zpiva a doprovazi se na hudebni nastroj. Hudebni sluch asi nema, ale vubec mu to neva Smiley http://www.youtube.com/watch?v=wbxoFQJYKhg
Zaznamenáno

Katerina, Apollo a Betty
www.fcretriever.cz
Stran: [1]   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!