HafBezObav.cz
23. říjen 2019, 00:44:46 *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
Nedostal jsi svůj aktivační email?

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:

Časopis Výcvik   Domů   Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat  
Stran: [1] 2 3   Dolů
  Tisk  
Autor Téma: Krmení masem  (Přečteno 13153 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
HafBO Redakce
Strážný Pes
Třída otevřená
*

Zobrazit profil
« kdy: 28. Prosinec 2010, 14:20:59 »

Komentáře k článku "Krmení masem".
Zaznamenáno
Sofie
Třída otevřená

Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 28. Prosinec 2010, 14:25:22 »

Jen bych ještě dodala upozornění na některé nebezpečné druhy zejména ovoce, kterými může člověk v zápalu dobré víry pejskovi spíš ublížit, např. avokádo, ve kterém je pro psy nebezpečný toxin.
My také barfujeme, jen se zeleninou je to u nás vyšší dívčí a pomalu mi dochází nápady, jak na ni vyzrát. Mléčné výrobky totiž také nejí a tudíž jakékoliv maskování a oblbování téměř odpadá. Vzhledem k tomu, že je to mimino, tak odpadá i nechávání o hladu.
Taky jsem si před příjezdem prcka zaplnila mrazák mletými pytlíčky, kde jsem jí navyráběla různé důvtipné směsky z lahůdek od řezníka, a po třech týdnech řekla DOST, mleté je pro mimina, chci flákotu  takže teď madam bere pouze krky, skelety, hřbety a křídla a na svoje s láskou vypocené směsky si prej mám pořídit jiný mimino  Booty ale jsem ráda, že jí chutná, už nikdy nechci sledovat svého psa, jak stojí nad miskou kuliček a křoupe jak hlodavec.
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Rusty (04-17) Franco (5.10.07) Tony (23.9.17)

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 28. Prosinec 2010, 14:34:13 »

Komentář k tomuto článku na FB mě vážně pobavil  Thumb Up

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000962922620&ref=ts#!/pages/Haf-Bez-Obav/142402936654

"ja môjho psa krmím granulami a konervami kde je dostatok mäsa, zeleniny a potrebných vitamínov....neviem surovým mäsom by som ho nekrmila lebo dnešná doba je už odlišná od minulosti a pes bol vyšlachtený ako domáci miláčik alebo ako predpok...lad na poľovníctvo a pod. Ešte by zaútočil na človeka alebo zviera keby dostal chuť na čerstvé mäso a krv, čo by som neprežila preboha....neviem čo mám nato povedať môjmu psovi chutí všetko, nesťažuje sa, je krásny tak neviem prečo by som mu mala zmeniť stravu len preto že jeho predkovia "vlci" žrali mäso a tak to má aj byť....a nakoniec môj pes ma z kostí riedku stolicu tzv. "sračku" takže radšej nie, kto to bude neustále po ňom utierať Cheesy"

obzvlášť ta tučná pasáž je zajímavá Wink
Zaznamenáno

iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 kdy: 28. Prosinec 2010, 15:11:42 »

Jen bych ještě dodala upozornění na některé nebezpečné druhy zejména ovoce, kterými může člověk v zápalu dobré víry pejskovi spíš ublížit, např. avokádo, ve kterém je pro psy nebezpečný toxin.
My také barfujeme, jen se zeleninou je to u nás vyšší dívčí a pomalu mi dochází nápady, jak na ni vyzrát. Mléčné výrobky totiž také nejí a tudíž jakékoliv maskování a oblbování téměř odpadá. Vzhledem k tomu, že je to mimino, tak odpadá i nechávání o hladu.
Taky jsem si před příjezdem prcka zaplnila mrazák mletými pytlíčky, kde jsem jí navyráběla různé důvtipné směsky z lahůdek od řezníka, a po třech týdnech řekla DOST, mleté je pro mimina, chci flákotu  takže teď madam bere pouze krky, skelety, hřbety a křídla a na svoje s láskou vypocené směsky si prej mám pořídit jiný mimino  Booty ale jsem ráda, že jí chutná, už nikdy nechci sledovat svého psa, jak stojí nad miskou kuliček a křoupe jak hlodavec.

nikina zeleninu miluje a degén je popelnice takže ani u jednoho zeleninu moc řešit nemusim. zkusila bych ji ale zakápnout něčim smradlavym. rybí olej, bńebo namixovat s dršťkama. holt flákota je ale flákota  Thumb Up

Komentář k tomuto článku na FB mě vážně pobavil  Thumb Up

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000962922620&ref=ts#!/pages/Haf-Bez-Obav/142402936654

"ja môjho psa krmím granulami a konervami kde je dostatok mäsa, zeleniny a potrebných vitamínov....neviem surovým mäsom by som ho nekrmila lebo dnešná doba je už odlišná od minulosti a pes bol vyšlachtený ako domáci miláčik alebo ako predpok...lad na poľovníctvo a pod. Ešte by zaútočil na človeka alebo zviera keby dostal chuť na čerstvé mäso a krv, čo by som neprežila preboha....neviem čo mám nato povedať môjmu psovi chutí všetko, nesťažuje sa, je krásny tak neviem prečo by som mu mala zmeniť stravu len preto že jeho predkovia "vlci" žrali mäso a tak to má aj byť....a nakoniec môj pes ma z kostí riedku stolicu tzv. "sračku" takže radšej nie, kto to bude neustále po ňom utierať Cheesy"

obzvlášť ta tučná pasáž je zajímavá Wink

no a máme to. a já si řikala že v tom miličáku nák ubylo lidí  Grin asi sme je spapali  LOL
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Sofie
Třída otevřená

Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 28. Prosinec 2010, 15:49:02 »

U tý tučný pasáže jsem si ještě trochu myslela, že je to nějaká nepovedená recese..po dočtení mi došlo že není, nejdřív jsem chtěla být ošklivá, ale pak jsem to smazala, mám nervy jen jedny  Tongue  jdu porcovat 2kg křídel a dávat jim pod kůži vařenou zeleninku. Jen mě mrzí, že malá nebude mít tolik vitamínů a zeleniny, jako dotyčný pes má v konzervách  Cool Cool Cool  ale kouše teda fest, to je pravda 
Zaznamenáno
iwule
Dogus Suprus
*

Kytka a Kolouch

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 28. Prosinec 2010, 15:51:13 »

U tý tučný pasáže jsem si ještě trochu myslela, že je to nějaká nepovedená recese..po dočtení mi došlo že není, nejdřív jsem chtěla být ošklivá, ale pak jsem to smazala, mám nervy jen jedny  Tongue  jdu porcovat 2kg křídel a dávat jim pod kůži vařenou zeleninku. Jen mě mrzí, že malá nebude mít tolik vitamínů a zeleniny, jako dotyčný pes má v konzervách  Cool Cool Cool  ale kouše teda fest, to je pravda 

ty jo takový nadívaný křidélko by mi taky nevadilo  Grin
Zaznamenáno

Bígl není hůř ovladatelný, jen páníček se při jeho výcviku hůře ovládá
Sofie
Třída otevřená

Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 28. Prosinec 2010, 15:52:51 »

Jenže ona je takovej hnusák, že to najde úplně všude. Už mě i napadlo to nasucho orestovat s něčím voňavým (miluje kořeněný věci, tak s něčím neškodným), ale pomalu mi docházejí nápady  Angry
Zaznamenáno
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 28. Prosinec 2010, 19:07:45 »

Taky jsem to chtěla okomentovat, ale slečna je prostě jinde, má to jinak a to nemá cenu.
Zaznamenáno

Goofy
Dogus Suprus Maximus
*

Silínek a Goofinka

Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 28. Prosinec 2010, 19:56:06 »

Zběžně jsem prohlídla článek a zaujaly mě Šimoniný fotky jak psi žerou ze stolečku - krmíte ještě někdo na vyvýšeným? Jsem někde četla, že je to kontraproduktivní - že pak psi víc hltaj...? Jakej na to máte názor?
Zaznamenáno

Kristýnka
Dogus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 28. Prosinec 2010, 20:08:39 »

Zběžně jsem prohlídla článek a zaujaly mě Šimoniný fotky jak psi žerou ze stolečku - krmíte ještě někdo na vyvýšeným? Jsem někde četla, že je to kontraproduktivní - že pak psi víc hltaj...? Jakej na to máte názor?
no já zase někde četla, že to prý je lepší pro psy, že se tím může zabránit torzi  Roll Eyes ale nevím, já krmím normálně ze země a navíc mi někdo říkal, že prý je to jedno, odkud psi žerou....
Zaznamenáno

SZ Kristyna Havova
Pavla+RaF
Strážný Pes
Dogus Suprus Maximus
*

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 28. Prosinec 2010, 20:17:26 »

Rusty to má na stojánku, ale on je nežravec takže nehltá ani tak. Franco má misku na jídlo na zemi.
Vodu mají oba jen jednu a to na stojánku.
Zaznamenáno

petrb
Dogus Maximus
*

Víc než kámoš...

Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Prosinec 2010, 20:23:21 »

Grin Grin Grin Grin Fakt mě taky.
Zaznamenáno
VerčaZ
Třída šampionů

Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Prosinec 2010, 21:33:04 »

Wilík žral z misky, kterou měl danou ve stoličce, která měla uprostřed díru. Nechala mu to vyrobit moje skorotchýně. Tady je ta stolička vidět, akorát je bez misky.  http://vercaz.rajce.idnes.cz/Atillkuv_prvni_mesic_doma./#P1030392.JPG Že by hltal víc než když dostal občas misku na zem, to jsem si nevšimla. Mě se to z té stoličky zdálo tak nějak lepší, tak jsem mu to nechala.
Atík žere normálně z misky na zemi.
Zaznamenáno
Šimona
Dogus Suprus
*

Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Prosinec 2010, 22:01:48 »

Rice se tak žere líp, Beaerneymu je to asi fuk. Říkávalo se že je to aby si pes neničil krční páteř, že tak nenahltá vzduch a buhví co ještě. Mě to přijde dobrý v tom, že to drží na místě, nehoněj to po celý předsíni a neni tak po jídle takovej bordel. Moji psi nehltaj ani tak ani tak  Wink
Zaznamenáno

Šimona
Dančík
Třída vítězů

Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 28. Prosinec 2010, 22:13:38 »

no já zase někde četla, že to prý je lepší pro psy, že se tím může zabránit torzi  Roll Eyes ale nevím, já krmím normálně ze země a navíc mi někdo říkal, že prý je to jedno, odkud psi žerou....

Nám veterináři říkali, že to maj mít kvůli tomu, aby neměli psi hrbatá záda, zvlášť velká plemena, (dokonce mi nabízel za neskutečnou cenu vyvýšené mističky), jenže podle mě je to blbost, Moji psi rejou půl dne nosem v zemi, tak pět minut mít ten nos na zemi v granulích už jim myslím neublíží  Tongue
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3   Nahoru
  Tisk  

Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validní XHTML 1.0! Validní CSS!